Search

زندگی رهبر انقلاب

ارسال شده در تاریخ 1397-09-16 12:55:08

سؤالات سیاسی

عمومی

از کجا بدانیم که زندگی رهبر انقلاب مثل خیلی از مسئولین اشرافی نیست؟

با سلام و تشکر از ارسال سوال؛
برای رسیدن به حقیقت:
اولا باید روحیه حقیقت جویی و حق پذیری داشته باشیم. و حقیقت را هرچند به نفع ما ویا مطابق با تمایلات و خواسته ما نباشد بپذیریم. و بدون داشتن این روحیه ممکن است تحت تأپیر حالات مختلف شخصی و محیطی قرار گرفته و از پذیرش حقایق خودداری کنیم.
دوما باید منابعی که از آنها اطلاعات بدست می آوریم قابل اعتماد بوده و با دین و عقاید ما و با منافع ملی و مذهبی ما مشکل نداشته باشند.
سوما در مورد زندگی رهبر معظم انقلاب ، دوست و دشمن ، مطالب ، اطلاعات و خاطرات مختلفی روایت کرده اند. که در خصوص این مورد لازم است موارد زیر مورد توجه قرار گیرد:
1) غالب دشمنان زمانی سعی داشتند رهبری و فرزندان ایشان را دارای زندگی اشرافی معرفی کنند ولی به دلیل اینکه کذب ادعایشان در طول زمان آشکار شد بعدا غافل از اینکه مردم سخنان آنها را متناقض خواهند دید، نسبت به زندگی ساده ، سالم بدور از اشرافی گری ایشان اذعان کردند تا اعتماد مردم را به خود جلب کرده و سایر اراجیف و اکاذیب را به خورد مخاطبان بدهند.
2) بعضی از دشمنان ضمن اینکه به دروغگویی و فحش و ناسزا و ... را ادامه می دهند ولی هیچ دلیل مستندی بر اشرافی گری ایشان ندارند.
3)بسیاری از اشخاص صادق که به نحوی با ایشان در ارتباط بوده اند و از نزدیک زندگی واقعی ایشان و خانواده و فرزندانشان را دیده اند روایاتی از نحوه سلوک رهبری ارائه کرده اند که بسیاری از آنها برای کسانی که جویای حقیقت هستند قابل اثبات است.
و نکته مهم اینکه:
کسانی که ادعا دارند ایشان زندگی اشرافی است باید دلیل و سند ارائه کنند.
موفق باشید.

درباره سایت

سعی ما بر این است که در این سایت، علاوه بر ارتباط با دانش آموزان و تعامل با آن‌ها، مطالب مفیدی در رابطه با مسائل روز و مباحث علمی و دینی ارائه نماییم.

خوشحال می‌شویم شما نیز با ارائه نظرات خود، ما را در این مسیر یاری کنید.

©2019 تمامی حقوق برای سایت حقیقت اسلام (islam313.com) محفوظ است.
راه اندازی از Sahbaa.com

Search